Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-includes/functions.php on line 4192
. How does TQ work – TranQuini
Jak działa Tranquini?

Naukowo dowiedziona skuteczność składników sprawia, że Tranquini:

INCREASE FOCUS AND MENTAL RELAXATION

Poprawia koncentrację i wspiera psychiczną relaksację

REDUCE STRESS AND ANXIETY

Redukuje stres i uczucie niepokoju

... nie powodując senności

Almar Fernhout, przedsiębiorca, muzyk i wydawca magazynu de Betere Wereld, Holandia:

Jako artysta, muszę zawsze być jak najlepszy. Piję Tranquini przed wejściem na scenę. To sprawia, że czuję się zrelaksowany ale zachowuję pazur. Gotowy by wystapić!

Sabina Shahi, Mistrzyni Jogi, Azerbejdżan:

Mając naprawdę aktywny tryb życia, ważne jest dla mnie, aby w ciągu dnia poświęcić chwilę dla siebie. Kiedy więc chcę zrównoważyć moje myśli, myślę o czymś cudownym i biorę łyk Tranquini. Tranquini to zdrowy dodatek do mojej duchowej praktyki.

Elif Koyutürk, Reżyser Filowy, Turcja:

Dla mnie jako reżysera i scenarzysty, może być wyczerpującym radzenia sobie z wieloma rzeczami naraz. Kiedy czuję, że moje życie wymyka się spod kontroli, Tranquini pomaga mi wyłapać wszystkie szczegóły, które muszę zauważyć i pomaga zapomnieć o chaotycznym otoczeniu wokół mnie. Życie jest lepsze w zwolnionym tempie
Składniki

Tranquini to pierwszy napój relaksacyjny, który oferuje zdrowy i łatwy sposób na odstresowanie. Zawiera unikalną mieszankę ekstraktów z zielonej herbaty (źródło naturalnej teaniny), melisy, rumianku i lawendy. Te aktywne składniki mają naukowo dowiedzioną skuteczność w obniżaniu uczucia stresu i niepokoju, bez efektu usypiającego.

Tranquini stworzyliśmy:

  • wyłącznie z naturalnych aromatów

  • bez żadnych sztucznych barwników

  • z niską zawartością cukru

  • bez sztucznych konserwantów

Dowiedz się więcej o składnikach…

Kiedy pić

Pij Tranquini, aby uwolnić się od stresu w różnych sytuacjach

Tranquin to napój funkcjonalny, który można pić o każdej porze. Jest świetnym wyborem w momentach, kiedy potrzebujesz się zrelaksować i pozytywnie spojrzeć na świat. Od liderów biznesu po artystów, od zalatanych rodziców po skupionych joginów, Tranquini pomoże każdemu zmierzyć  się z wyzwaniami dnia codziennego, przynosząc opanowanie i spokój.

W Tranquini wyróżniamy kilka kluczowych okazji, kiedy picie naszych napojów pomoże Ci się skupić i pozytywnie podejść do sytuacji.

W pracy

Nasza praca często staje się źródłem stresu. Żyjemy w czasach, kiedy oczekuje się od nas, że będziemy robić coraz więcej w coraz krótszym czasie i nadążymy za wymagającymi terminami. Sięgnij po Tranquini. Weź głęboki wdech. Poczuj jak stres znika, a Ty zaczynasz myśleć jaśniej i możesz się wziąć do prawdziwej roboty.

Na uniwersytecie

Balansowanie pomiędzy wykładami, seminariami, nauką, uprawianiem sportu i życiem towarzyskim może być trudne. Spróbuj Tranquini, zrelaksuj się i korzystaj na maksa z tego cudownego okresu w Twoim życiu!

W samochodzie

Współczesne życie jest na tyle stresujące, że kiedy dodatkowo utkniesz w korku, może Cię to doprowadzić do szału. Pamiętaj, żeby w drodze do domu zaopatrzyć się w Tranquini na stacji. Ciesz się smakiem, zrelaksuj się i spędź czas produktywnie np. słuchając ciekawego audiobooka w trakcie jazdy.

W domu

Codzienne życie potrafi być stresujące. Czasami mamy zbyt wiele na głowie: praca, dzieci, związki, napięty budżet i domowe obowiązki. Kiedy robi się stresująco, sięgnij po zimne Tranquini z lodówki i ciesz się powracającą jasnością umysłu.

Czas dla siebie

Czasami większość energi w ciągu dnia poświecamy na cudze sprawy: współpracowników, rodziny, partnera czy przyjaciół. Gdy poczujesz, że potrzebujesz czasu tylko dla siebie, rozłóż się wygodnie na leżaku w ustronnym miejscu, sięgnij po Tranquini i rozkoszuj się chwilą.

Przyjaciele

Codzienność może być stresująca i dlatego dobrze jest czasem spotkać się z przyjaciółmi, dowiedzieć się co u nich słychać i spędzić trochę czasu razem. Zamiast tradycyjnej kawy spróbujcie Tranquini, cieszcie się zrelaksowaną atmosferą i bawcie się dobrze!

Aktywna relaksacja

Joga to doskonały sposób na aktywność, który wnosi do naszego życia balans i wewnętrzny spokój. Sięgnij po Tranquini Water+Juice podczas ćwiczeń, by osiągnąć lepsze rezultaty zwłaszcza podczas części przeznaczonych na medytację i relaksację!


Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 164

Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 176