Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-includes/functions.php on line 4192
. Letter – TranQuini
20 czerwca 2016
List na pierwszą rocznicę
Drodzy Przyjaciele

Cóż to był za rok! W kwietniu 2015 r. sprzedaliśmy pierwszą puszkę Tranquini. Od tamtej pory zainspirowaliśmy do aktywnej relaksacji ludzi w dwudziestu czterech krajach na świecie. Od Szwajcarii po Hong Kong, od Holandii po Afrykę Południową, Tranquini pomaga zrelaksować się coraz większej liczbie ludzi.

Kiedy wpadłem na pomysł Tranquini, wiedziałem, że ma on potencjał do zrewolucjonizowania rynku napojów. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, ludzie czują na sobie ogromną presję, zarówno w sprawach zawodowych, jak i w życiu osobistym. Jednak widzą również, że zmiana jest w zasięgu ręki.
Przejmują kontrolę nad swoim życiem i sprawiają, że dzieją się dobre rzeczy.

Cieszy mnie, że konsumenci na całym świecie tak pozytywnie przyjęli naszą innowację. Dzieląc się naszą filozofią podczas moich licznych podróży, odkryłem, że na każdym kontynencie, w każdej, nawet najbardziej odległej kulturze, w głębi serca wszyscy chcą tego samego – pozytywnego oświecenia. Jestem przekonany, że Tranquini może zainspirować ludzi na całym świecie, niezależnie od ich korzeni, do odkrycia ich własnych pokładów optymizmu.

W minionym roku osiągnęliśmy dynamiczny wzrost, który zawdzięczamy ciężkiej pracy i oddaniu Zespołu Tranquini, ale także naszym partnerom i inwestorom, którzy nas stale wspierają. Konsumenci coraz liczniej interesują się aktywnie zrelaksowanym trybem życia, a naszą ambicją jest, aby do końca roku nasze produkty były dostępne w ponad 50 krajach świata. Jestem przekonany, że Tranquini ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Enjoy a Tranquini

Relax. Be positive. Good happens

Z pozdrowieniami,

Ahmed Elafifi

29 czerwca 2016
List powitalny
Drodzy Przyjaciele

Witamy w nowym świecie Tranquini. Świecie, w którym ludzie są aktywni i zrelaksowani zarazem, pielęgnują pozytywne podejście do życia, żyją w zgodzie ze sobą i w otwartości na wszystkie dobre rzeczy, które świat ma im do zaoferowania. Pozwólcie, że opowiem Wam historię narodzin tego świata.

W głębi serca jestem szczęśliwą osobą. Moje dzieciństwo w Egipcie było wypełnione pozytywnymi historiami, miałem szczęście dorastać w bardzo radosnej i inspirującej rodzinie.

Mój dziadek, który był Prezesem Sądu Najwyższego, i zarazem najbardziej optymistyczną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem, kiedyś powiedział: „Widziałem wiele konfliktów, w których obie strony przegrywają.
Jedna osoba odbiera życie drugiej i, wyrokiem sądu, traci również swoje. W imię czego?”. Jego słowa nauczyły mnie, że optymizm i pozytywne nastawienie są lepsze od konfliktu. Jednak pozytywne podejśćie nie jest integralną częścią naszego DNA. Jest raczej postawą, nad którą musimy nieustannie pracować każdego dnia. Ten wypracowany stan umysłu to coś, czego staram się trzymać przez całe moje życie.

W mojej dwudziestopięcioletniej karierze, pracowałem w kilku wspaniałych firmach. Skupiony na sukcesie szybko wspinałem się po drabinie korporacyjnej. Aż pewnego dnia odkryłem, że jestem zestresowany i nieszczęśliwy. Nie umiałem już czerpać radości z mojej pracy.

Kiedy rozejrzałem się dookoła, odkryłem, że nie byłem sam. W pracy ludzie docierali do granic swoich możliwości, a bezlitosne terminy i niekończący się strumień obowiązków stał się częścią naszej codzienności. Ciągłe napięcie miało druzgocący wpływ na nasze osobiste i zawodowe relacje i zobowiązania. Zrozumiałem, że muszę coś zmienić, żeby pozytywne podejście i optymizm wróciły do mojego życia. Chciałem też zainspirować do tego innych.

Założyłem firmę Tranquini, żeby zachęcić ludzi do uprawiania aktywnej relaksacji. Razem z rewelacyjnym zespołem przedsiębiorczych i pozytywnie zrelaksowanych ludzi, stworzyłem naturalny napój, który pomaga przywrócić pozytywne nastawienie i zapomnieć o stresie. Ideą Tranquini Positively Relaxed jest umysł zrelaksowany, ale jednocześnie gotowy do działania.

Kiedy zacząłem podróżować po świecie i dzielić się historią Tranquini, odkryłem, że nie jestem jedyną osobą, która wierzy w pozytywną zmianę. Zdobyliśmy wspaniałych inwestorów i partnerów, którym jestem niezmiernie wdzięczny. Tak jak ja, spojrzeli oni w przyszłość, żeby zobaczyć wzbierający trend ludzi poszukujących sposobów na pozytywne życie i naturalnych metod radzenia sobie ze stresem.

Pierwszą puszkę sprzedaliśmy w kwietniu 2015 r. Z początkiem 2016 r. jesteśmy już w 17 krajach, a do końca 2016 r. będziemy pomagać ludziom odnaleźć pozytywne odprężenie w ponad 50 krajach na świecie. Naszym celem jest wyniesienie kategorii aktywnych napojów relaksacyjnych do rangi jednej z najważniejszych w branży. Z przyjemnością stwierdzam, że nasi konsumenci coraz liczniej potwierdzają, że Tranquini jest tym naturalnym napojem relaksacyjnym, który pomaga im doświadczyć pozytywnego stylu życia.

Optymizm i pozytywne podejście stanowią niesamowitą siłę – jest to coś, czym chcę się dzielić z ludźmi na całym świecie. Wierzę, że Tranquini pomoże odmienić współczesny świat, pomagając ludziom się relaksować i uwolniając ich od stresu.

Enjoy a Tranquini

Relax. Be positive. Good happens

Z pozdrowieniami,

Ahmed Elafifi


Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 164

Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 176