Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-includes/functions.php on line 4192
. Chcieć to móc – TranQuini

Chcieć to móc

Stoisz w korku? Mleko się skończyło? Próbujesz odnaleźć porządek w chaosie? Stres i niewygody, jakie napotykamy w codziennym życiu, z łatwością odwracają naszą uwagę. Czasami wystarczy zatrzymać się i pomyśleć o wszystkich pozytywnych rzeczach, które dzieją się wokół nas. Jeśli przyjmiesz pozytywne podejście, zaczniesz panować nad swoim losem. Gdy czujemy, że mamy kontrolę nad swoim stosunkiem do życia wszystko wydaje się łatwe do osiągnięcia. Oto pięć prostych porad, które pomogą Ci przyjąć bardziej pozytywne podejście.

Przestań próbować dorównywać innym

Gryzienie się sukcesem innych osób nie przyczyni się do poprawy Twojej własnej sytuacji. Skoncentruj się na tym, co masz i co robisz. Gdy zaczniesz wkładać energię w rzeczy, które są pod Twoją kontrolą, natychmiast poczujesz się lepiej.

Zmień definicję porażki

Pamiętaj, że po upadku można się podnieść. Michał Jordan powiedział kiedyś: „W ciągu swojej kariery spudłowałem ponad 9000 rzutów. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy zaufano mi, że trafię zwycięskiego kosza, a ja zawiodłem. W ciągu swojego życia wiele razy poczułem gorycz porażki. To dzięki porażkom osiągnąłem sukces”.

Zachowuj się tak, jak chcesz się czuć

Nawet jeśli nie czujesz się dobrze, pewnie, spokojnie lub nie jesteś w stanie podjąć decyzji, zachowuj się jakby było zupełnie odwrotnie. Wiesz, co się stanie po kilku minutach? Faktycznie zaczniesz czuć się dobrze, pewnie, spokojnie i będziesz bardziej zdecydowany.

Bądź tu i teraz

Nie pozwól, aby Twoje myśli zbyt często wybiegały w przeszłość lub w przyszłość. To prosta droga do wywoływania negatywnych pętli emocjonalnych w umyśle. To, co robisz teraz zawsze jest ważniejsze od tego, co robiłeś wczoraj, a nawet od Twoich planów na przyszłość.

Doceń to, co masz

Przyjmij, że Twoja sytuacja nie jest wcale aż tak zła, znajdź jej dobre strony i doceń je, a zaczniesz odbierać życie pozytywniej. To świetny sposób na poradzenie sobie ze złością, smutkiem i frustracją.

Myśl pozytywnie, a życie stanie się lepsze


Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/blog_post.php on line 178
You may also like...

Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 164

Notice: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' in /home/capemorris/websites/tranquini_dev/wp-content/themes/twentyseventeen/footer.php on line 176